Käsipallimeeskonnale aktiivse mängu lõpuga saavutatud võit

2018 aasta Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste esiliigas sai tiitlikaitsja Tartu Ülikooli meeskond kodumängus  25:24 (10:14) jagu Tallinnast külla sõitnud Oskarist.
Tartu Ülikooli käsipallimeeskond alustas kodussaali esiliiga mängu vägagi uimaselt ja loiult ning kohtumine algas Tallinnast tartlastele külla sõitnud Oskari dikteerimisel, kes võitis, mängule vääriliselt, avapoolaja nelja tabamusega. Teise poolaja keskel suutsid Tartu mehed ennast mobiliseerida ning aktiviseerisid oma mängu nii kaitses kui ka rünnakul, mille tulemusel viimase seitsme minutiga 19:22 kaotusseisus 6:2 spurt ja võtsid viimasel minutil üheväravalise võidu.
Tartu Ülikooli resultatiivseimad mängijad olid Margo Piksööt 8, Janno Kuus 6 tabamusega. Seejuures viskas Kuus tartlaste kasuks kaks viimast väravat, neist teise 24:24 viigiseisul viis sekundit enne lõpusireeni. Oskarile tõi Priit Kotsar parimana 7 tabamust. Imre Eriku ja Kristo Kiipuse arvele kanti 4 väravat.