Käsipallimeeskonnale tabelisse esimene viigipunkt

Pühapäeva 12. novembri õhtul peeti Maaülikooli spordihoones põnev esiliiga lahing, kui tiitlikaitsja Tartu Ülikool võõrustas pealinna klubi HC Tallinn 2, mõlemad olid seni kaotuseta. Meeskonnad jätkavad ka esiliigat kaotuseta, sest mäng lõppes viigilise tulemusega 26:26 (16:14).

Mäng kulges punkt-punktis seisuni 5:5, seejärel suutis Tartu tekitada omale paariväravalise edu, mitmel korral oli kaugvisetega edukas Margo Pikksööt. Korraks oli Tartu Ülikool ees juba 4-väravaga, kuid poolaja edenedes vahe võrdustus ning viimasel sekundil  veel hea tõrje Tallinna puurivaht Erik Öösalult ning nii mindi vaheajale Tartu 16:14 eduseisus.
Teine poolaeg algas aga vastu ootusi Tallinlaste domineerimisel ja lisaks tekkis hetki, kus mõlemad meeskonnad eksisid rünnakul järjepanu ning mänguseis muutus vaevaliselt. Mängu kulg aga vastas tabeliseisule ja mängu saatus selgus põnevatel lõpusekunditel. Esmalt viskas Tallinna poolelt Palle Viilu 15 sekundit enne lõppu 26:25 juhtvärava, oma viimasel rünnakul suutsid Tartlased siiski leida joonelt Madis Tammaru, kes viskas enne lõpusireeni oma ainsa ja seekord otsustava viigivärava lõppseisuks 26:26. Mõlemad meeskonnad jätkavad kaotuseta ning jagavad turniiritabelis 9 punktiga ka liidrikohta. HC Tallinn  parimad vävavaviskajad: Heinart Heinmets ja Palle Viilu mõlemad 6 väravaga. Koduvõistkonna Tartu Ülikooli resultatiivseimad olid Margo Pikksööt 8 ja Rando Sein 5 väravaga.