Tartu Ülikooli käsipallimeeskond sai hooaja esimese kaotuse

2018 Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste esiliiga II ringi kohtumises, pühapäeval 28. jaanuaril, sai tiitlikaitsja Tartu Ülikool selle hooaja esimese kaotuse, jäädes pealinnas alla Oskari meeskonnale 30:27 (15:12)
Mäng algas oodatult väga tasavägiselt, kord oli peal üks võistkond, seejärel teine. Kindlamat minekut näitas kohtumises siiski koduvõistkond Oskar, asudes 20. minutiks juhtima 10:7. Tartlased ei jätnud jonni ja poolaja 24. minutiks võideldi veel välja viik 11:11, kuid rohkemat poolajaga ei suudetud ja puhkama mindi võõrustajate 15:12 eduseisus. Teise poolaja algus kulges sarnaselt esimesega, tallinlased suutsid edu kasvatada nelja värava peale, kuid see ei paistnud morjendavat tartlasi, kes vastasid 6:0 vahespurdiga ja läksid omakorda juhtima 19:21. Oskar püüdis peagi Tartu kinni seisudel 21:21, 24:24 ja 26:26, tartlased omakorda suutsid kaks minutit enne kohtumise lõppu vastased kinni püüda seisul 27:27, kuid sealt suutsid väljaku peremehed visata veel kolm vastuseta väravat ja võita kohtumise 30:27.
Tartu poole pealt kõige resultatiivsemana viskas Rando Sein 11 väravat, teda toetas Margo Piksööt 8 tabamusega. Oskari suurimad skoori tegijad olid Priit Kotsar 7 ja Kristo Kiipus 6 väravaga.