Tartu Ülikooli meeskond alustab esiliiga II ringi mänge liidrikohalt

Eesti meeste käsipalli-meistrivõistluste esiliigas sai tiitlikaitsja Tartu Ülikool I ringi viimases kodu-mängus 38:23 (16:12) jagu HC Viimsist ning lõpetab I ringi liigatabelis liidrikohal.
Kohtumise algus kuulus viimasel kohal olevale Viimsile, kes asus mängu viie minutiga juhtima 4:2. Tartlased vastasid sellele 4:0 vahespurdiga, kuid Viimsi pääses uuesti ette 9:8. Poolaja lõpp kulges tiitlikaitsja taktikepi all, kelle neljaväravalises eduseisus pindi ka puhkepausile. Teist poolaega alustasid tartlased aktiivsemalt, mille tulemusena viskasid tartlased kolm vastuseta väravat, mängu edenedes suurendasid  pidevalt eduseisu ning võtsid lõpuks 15-tabamuselise võidu.
Tartu Ülikooli resultatiivseimad mängijad olid Rando Sein 11, Janno Kuus 6 ja Elar Vanahunt 4 väravaga. Viimsi parimateks osutusid Ats Pinnonen 9 ning Arlo Talmar ja Karl-Mihkel Seenmaa 4 tabamusega.
Eelmine
Tartu Ülikoolile veenev võit Viljandi spordikooli üle
Järgmine
TÜ käsipallimeeskond alustas esiliigas II ringi võiduga ning läheb jõulupausile tabeliliidrina