Tartu Ülikooli meeskond on alustanud esiliigat kahe võiduga

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste esiliigas sai 6. oktoobril tiitlikaitsja Tartu Ülikool võõrsil tabelisse kirja teise võidu 38:30 (20:15) kui sai jagu mullusest pronksisest meeskonnast Põlva/Arcwoodist.

Tasavägiselt alanud mängus juhtisid võõrustajad esimese veerandtunni järel 8:7. Suurem vahe tuli sisse avapoolaja viimase seitsme minutiga, kui külalised tegid 13:11 eduseisul 7:4 spurdi ning läksid puhkama viieväravalises eduseisus. Teisel poolajal aktiviseerisid põlvakad oma kaitsemängu, kuid pärast väikest TÜ mõttepausi Põlva/Arcwood tartlastele ohtlikuks siiski ei saanud ning tartlased võitsid lõpuks kaheksa tabamusega.

Tartu Ülikooli resultatiivseimad mängijad olid Margo Piksööt 13 ja Janno Kuus 8 väravaga. Põlva/Arcwoodi suurimateks skooritegijateks osutusid Rasmus Käo 8 ning Raido Peedomaa 7 tabamusega.

Pildid mängust FacebookAlbumis (fotod: Helin Potter)