Tartu Ülikoolile veenev võit Viljandi spordikooli üle

Reede 24. novembri õhtul toimus Viljandis Tartu Ülikooli meeskonnal esiliigas I ringi viimane võõrsilmäng kohaliku Viljandi spordikooli meeskonna vastu. Mängu võitis veenvalt Tartu Ülikool 42:29 (24:14) ning liigatabelis saavutati ühe viigi kõrvale viies võit.
Mäng algas mõlemapoolsete lihtsate väravatega ning püsis võrdne kuni 12 minutini, kui pärast meeskonna time-outi lisas Tartu Ülikooli meeskond oma kaitsemängule aktiivsust ning suudeti lõpetada edukalt kiirrünnakuid, mille tagajärjel tehti väike 5:0 spurt, mille käigus Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna tudeng Klaus-Peeter Rüütli panustas 3 väravat. Välja mängitud edu kasvatati samm-sammult poolajaks kümne väravaliseks 24:14.
Teist poolaega alustas tartlaste võistkond pisut uimaselt ning Viljandi noortel lasti visata kolm väravat järjest, kuid vahet siiski enam väiksemaks ei lastud ning käe said valgeks pea kõik Tartu poolel väljakul käinud mängumehed. Mängu lõpuvile kõlades näitas tabloo Tartu Ülikooli 42:24 paremust. Ülikooli meeskonna parimatena viskasid Klaus-Peeter Rüütli ja Janno Kuus mõlemad 9 väravat.