TÜ käsipallimeeskond alustas esiliigas II ringi võiduga ning läheb jõulupausile tabeliliidrina

Eesti meeste 2018 käsipallimeistrivõistluste esiliigas võitis Tartu Ülikooli meeskond II ringi avamängus võõrsil HC Tallase 34:29 (16:15) ning läheb uuele aastale vastu liidrina.

Tasavägiselt kulgenud kohtumises suutis TÜ meeskond poolajale minna napis eduseisus. Teisel poolajal hoidsid tartlased initsiatiivi ja kasvatasid samm-sammult edunumbreid ning juhtisid 12 minutit enne mängu lõppu 28:22. Siis tegid tallinlased 6:2 vahespurdi, millele tiitlikaitsja Tartu vastas omakorda 4:1 lõpuspurdiga ning võttis viieväravalise võidu.
Tartu Ülikooli resultatiivseimad mängijad olid Rando Sein 11 ja Margo Piksööt 10 tabamusega. Tallasele tõi  Rauno Aus parimana 6 väravat.