Uus aasta algas Tartu Ülikooli käsipallimeeskonnale võidukalt

2018 Eesti meeste käsipallimeistri-võistluste esiliigas sai tiitlikaitsja Tartu Ülikooli meeskond uue aasta esimeses kodumängus 14. jaanuaril jagu, tänu heale teise poolaja esitusele, tabeli teisest meeskonnast Põlva/Arcwoodist 34:27 (15:15).
Kohtumist alustas Tartus bravuurikamalt siiski Põlva/Arcwood, kes asus kindlalt juhtima ning juhtis esimesel poolajal isegi 11:7. Esimese poolaja lõpp kuulus aga juba Tartule, kes oma mängu esimese poolaja teises pooles käima sai ning vaheajale mindi sõbralikus 15:15 viigiseisus.
Lisaks ladusale tartlaste ründemängule ja aktiivsele kaitsetegevusele säras Tartu Ülikooli meeskonnas teisel poolajal Kevin Klimov, kes toimetas väravasuul nõnda, et Arcwoodi visked teed väravasse lihtsalt ei leidnud. Nii noppis Tartu meeskonna puurilukk ära mitmed 7m karistusvisked ning koos kuuelt ja üheksalt meetrilt kogunenud tõrjetega sai neid mängu jooksul hinnanguliselt kokku ligemale paarkümmend.
Tartu Ülikooli meeskonna rünnakumasinat vedas esimeses kodumängus Margo Piksööt 9 väravaga, keda toetas aktiivsemalt Rando Sein 7 tabamusega. Lõpus vahe suureks lasknud Arcwoodi parimad olid Olari Paumets 9 ja Rasmus Käo 5 väravaga.
Eelmine
TÜ käsipallimeeskond alustas esiliigas II ringi võiduga ning läheb jõulupausile tabeliliidrina